Alarm Ajax

Komplexní bezpečnostní systém se snadnou ovladatelností

Zabezpečovací systém Ajax je produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji. iPhone X

Zabezpečovací systém Ajax se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní... ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.

Ethernet / GSM modul

Jako hlavní komunikační kanál mezi Ajax Hubem a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě jejího výpadku systém automaticky komunikuje prostřednictvím mobilní sítě GSM.

Protokol Jeweller - spolehlivé spojení mezi zařízeními

Unikátní bezdrátový rádiový komunikační protokol byl vyvinut jako náhrada drátového spojení zařízení. Jeweller umožňuje vzájemnou komunikaci mezi Ajax Hubem a dalšími komponenty na vzdálenost až 2 000 metrů v otevřeném prostoru, přičemž stav spojení je možné automaticky kontrolovat v nastavitelném intervalu od 12 do 300 sekund.

Rádiový signál je zabezpečen šifrováním pomocí plovoucího kódu a autentizací. Pokud dojde k zarušení signálu, automaticky dojde ke změně vysílacího kmitočtu a vyrozumění uživatele. I v případě výpadku síťového připojení je díky speciálnímu DeliverAnyway algoritmu zajištěna pravidelná aktualizace systému.

Jeweller — žádné dráty, žádné starosti

Díky minimální energetické náročnosti provozu komponentů Ajax vydrží baterie až 7 provozu bez nutnosti její výměny. Komponenty Ajax automaticky regulují vyzařovaný výkon rádiového signálu v závislosti na vzdálenosti od Ajax Hubu. Tím dochází k výrazné úspoře elektrické energie.

Bezdrátové provedení komponentů Ajax umožňuje jejich rychlou a snadnou montáž na profesionální úrovni, která zabere jen pár minut a nevyžaduje použití žádného speciálního nářadí. Součástí každého balení je navíc i potřebný spojovací materiál. Díky chytrým držákům komponentů SmartBracket zvládne montáž systému Ajax opravdu každý.StarterKit white

Výkonný ARM procesor

Vysoce výkonný procesor založený na ARM architektuře provádí veškeré důležité výpočetní operace nutné pro chod systému a díky své energetické nenáročnosti šetří Vaše peníze.

Harmonie high-end komponentů a technologií

Produkty Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů. 

Při výrobě produktů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty Ajax poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.  

BEDO Ajax Hub

Mozek bezpečnostního systému Ajax

Ajax Hub - centrální mozek bezpečnostního systému Ajax monitoruje komponenty v bezdrátové síti a sbírá data prostřednictvím unikátního protokolu Jeweller. Ajax Hub analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a upozorňuje na jakékoliv nebezpečí. Ajax Hub je prvním krokem v cestě za dosažením chytré a skutečně bezpečné domácnosti.

Bezchybný provoz

Systém je plně funkční i při velmi pomalém internetovém připojení - 0.5 kbit/s GPRS je dostačující

Automatické aktualizace software a firmware zařízení zcela zdarma

Ovládání systému pomocí dálkového ovladače, klávesnice či bezplatné mobilní aplikace (Android / iOS)

BEDO Ajax Hub ukládá do paměti historii veškerých systémových událostí

Technologie Geofence Vám připomene zajistit systém při odchodu a odjistit po příchodu domů